Zwroty i reklamacje

  1. Jako Klient masz prawo zwrócić lub wymienić zakupiony na serwisie Produkt na zasadach określonych w Art. V. Regulaminu.
  2. Przed wysłaniem  sprawdzamy dokładnie wszystkie Produkty (kontrola jakości).
  3. Jeśli chcesz zwrócić lub wymienić Produkt, pamiętaj, że musi on posiadać oryginalne i nieuszkodzone oryginale opakowanie, musi posiadać wszystkie nieuszkodzone metki i zabezpieczenia, nie może nosić również żadnych śladów użytkowania.  Mamy prawo odmowy przyjęcia zwrotu, jeśli zostanie naruszony jakikolwiek z powyższych warunków.
  4. Zwracany lub wymieniany Produkt należy przesłać na adres Sprzedawcy.
  5. Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz zgłosić chęć zmiany/wymiany Produktu, wysyłając maila na adres zouza@zouzabags.com. Odpowiemy mailowo do 48h i potwierdzimy dostępność wybranego Produktu, prosząc Cię o potwierdzenie złożonego Zamówienia.
  6. Produkt wymieniany, o ile jest dostępny, zostanie wysłany do Ciebie na nasz koszt, po otrzymaniu od Ciebie zwróconego Produktu. 
  7.  W przypadku wymiany Produktu zapłacona przez Ciebie cena za Produkt zostanie zaliczona na poczet ceny nowo zamówionego Produktu, a ewentualna różnica w cenie zostanie przez Ciebie dopłacona lub zwrócona przez nas. 
  8. W przypadku, gdy Produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo złożyć reklamację, którą rozpatrzymy w terminie 14 dni od dnia jej doręczenia do Sklepu. Wraz z reklamacją musisz przesłać Produkt w oryginalnym, opakowaniudostarczonym przez producentawraz z prawidłowo wypełnionym formularzem reklamacji oraz dowodem zakupu na adres Sprzedawcy (zouza@zouzabags.com) oraz podać w formularzu reklamacji Twoje dane kontaktowe (m.in. numer telefonu lub adres email). O naszej decyzji w sprawie reklamacji poinformujemy Cię za pośrednictwem poczty elektronicznej.
  9. Nie uwzględniamy reklamacji dotyczących różnic w wyglądzie Produktów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają wyłącznie z różnicy w ustawieniu parametrów monitora komputera; w szczególności nieznaczącej różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji Produktu. Reklamacji nie podlegają również: uszkodzenia mechaniczne (obicia, otarcia), odbarwienia, przemoczenia Produktu.